Житомир у червоній зоні. Обмеження, які діятимуть з 2 листопада | Times ZT

Житомир у червоній зоні. Обмеження, які діятимуть з 2 листопада

З понеділка, 2 листопада, Житомир у червоній зоні карантину. Комісія ТЕБ і НС Житомирськоїй міської ради зазначила, що суттєвих змін та заборон у Житомирі не буде, але роботу розважальних закладів доведеться тимчасово припинити. 

«Наразі залишається в нас навчання 1-4 класів в школах, робота дитячих садочків та магазинів, крім розважальних центрів та нічних закладів. Що стосується транспорту, регулярні перевезення залишаються без змін. Такі розважальні заклади в Глобалі, як боулінг, ролики, батути, не працюватимуть. Але магазини одягу будуть працювати. Кафе та ресторани поки ще не закриватимуть, але вони працюватимуть з обмеженням — не більше 50% заповнених місць, з дотриманням дистанції та санітарних норм. Ринки та палатки залишаються відкритими, але ми будемо збільшувати роботу мобільних груп, які перевірятимуть дотримання всіх санітарних норм», — розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

На своїй сторінці у Фейсбук Сергій Сухомлин зауважив, що пільговий проїзд буде доступний лише з 10 до 16 (часових обмежень не буде для учасників АТО/ООС та правоохоронців при виконанні службових обов’язків), розважальні зони будуть працювати лише для дітей, а заклади харчування до 22 години. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир у червоній зоні. Обмеження, які діятимуть з 2 листопада"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*