Житомир увійшов до лідерів серед міст із найбільшим відсотком людей, які бояться настання темряви

Згідно результатів опитування в обласному центрі Житомирщини набільше людей, які відчувають себе у небезпеці, йдучи додому із настанням сутінок.

Вказана інформація була оприлюднена у четвер, 16 вересня, в рамках сьомого всеукраїнського муніципального опитування, яке провели фахівці Соцгрупи “Рейтинг”.

Згідно наявної інформації подібне опитування проводили серед жителів 24-х міст України, а саме у столиці та інших обласних центрах держави. Тестування тривало з 12 травня по 3 червня та проводилося серед населення, яке досягло 18-річного віку.

“Для забезпечення репрезентативності вибірки, було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%“, – йдеться в тексті повідомлення.

Відтак, на питання «Чи відчуваєте ви себе у безпеці, ідучи сам/сама додому після настання темряви у вашому районі?» 26% опитаних жителів міста Житомира повідомили, що відчувають себе у небезпеці.

Відзначимо, що вказаний показник є найбільшим серед 24 обласних центрів нашої країни.

Нагадаємо, чому житомиряни відмовляються вакцинуватися від COVID та чого бояться (ФОТО), (ОПИТУВАННЯ)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир увійшов до лідерів серед міст із найбільшим відсотком людей, які бояться настання темряви"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*