Житомир втретє переміг у конкурсі «Energy management star»

Житомир знову переміг у конкурсі «Energy management star». Всього у турнірі від проєкту «Угода мерів – Схід» взяли участь енергоменеджери шести громад України (Суми, Полтава, Чорноморськ, Житомир, Короп, Тернопіль).

Це вже третя перемога Житомира у конкурсах для енергоменеджерів українських громад. Раніше Житомирська громада отримувала пальму першості у 2020 та у 2021 роках.

Цьогоріч фінальну частину конкурсу було проведено під час онлайн заходу «Більше енергоефективності та зеленої енергії в майбутньому», який відбувся в рамках проведення Європейського тижня сталої енергії.

«Енергетичний менеджмент має багатого спільного саме з командними, а не індивідуальними видами спорту, адже всі учасники команди працюють разом для досягнення спільної мети чи перемоги. Що, власне, було підтверджено як під час першого етапу конкурсу, так і під час онлайн заходу»,

– зазначив Олександр Гончарук, начальник відділу інфраструктурних проєктів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.

Кращі практики впровадження планів дій щодо клімату та енергії було відзначено в рамках конкурсу «угоди мерів». Переможницею стала фахівець житомирської міської ради Тетяна Зятікова.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир втретє переміг у конкурсі «Energy management star»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*