Житомиргаз нагадує про передачу показів лічильника газу

У Житомиргазі звертають увагу споживачів на вчасну передачу показників, адже це є запорукою коректних нарахувань за фактично спожитий газ. У компанії нагадують, споживачам необхідно станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх оператору газорозподільних мереж.

Також у компанії наголошують, якщо споживач тимчасово залишив своє помешкання, та відповідно, не використовував природній газ – обов’язково потрібно продублювати попередній показник.

Швидко та зручно передати покази можна за допомогою онлайн-ресурсів:

– особистому кабінеті 104.ua,

– оновленому додатку 104.ua,

– через чат-боти у Viber та Telegram,

– за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр)

– телефоном кол-центру: (0412) 558-004, (067) 33-38-104.

Також, оплачуючи комунальні послуги у відділеннях укрпошти та відділеннях будь-якого банку можна передати показання фактично спожитого обсягу газу. Дана інформація буде зафіксована оператором у платіжному документі. Такий спосіб передачі показників вузла обліку є зручним за відсутності можливості передати показники онлайн або телефоном кол-центру.

АТ “Житомиргаз” продовжує забезпечувати розподіл газу усім споживачам Житомирщини та вдячні кожному споживачеві за розуміння та відповідальність!

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиргаз нагадує про передачу показів лічильника газу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*