Житомирян запрошують до участі у вишколі з підготовки до цивільної оборони міста

Через високу ймовірність повномасштабного вторгнення Росії та усвідомлення існуючих ризиків Громадський штаб оборони за підтримки Національного Корпусу організував всеукраїнську кампанію «Не панікуй! Готуйся!». В рамках цієї кампанії у вихідні в 9 містах України пройдуть вишколи з підготовки до цивільної оборони.

13 лютого такий захід відбудеться і в Житомирі. До участі у вишколі запрошуються охочі житомиряни, представники патріотичних та ветеранських організацій.

Захід проведуть професійні інструктори з бойовим досвідом. Програмою передбачено проведення навчання у таких напрямках:

  • Основи правил поводження зі зброєю;
  • Тактика дій малих груп в будівлі (CQB);
  • Основи з надання домедичної допомоги;
  • Ознайомлення з вмістом військової аптечки.

Вишкіл з підготовки до цивільної оборони в Житомирі пройде з 11.00 до 13.00 за адресою вул. Радонова 9. Збір учасників відбудеться біля зупинки «Водоканал». Попередньо у заході візьмуть участь 20 житомирян.

Учасникам рекомендують одягти зручний теплий одяг і взуття. За бажанням можна брати з собою термос із чаєм або кавою. Форма реєстрації обов’язкова: https://forms.gle/4jvBTj6ctCQKZWxQA

Організатори закликають містян до участі у вишколі, адже лише разом можливо протидіяти ворогу та організувати ефективну систему цивільної оборони.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують до участі у вишколі з підготовки до цивільної оборони міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*