Житомирян запрошують долучитися до міжнародної акції та відмовитися від поліетиленових пакетів

У цю середу, 3-го липня, житомирян та мешканців регіону запрошують долучитися до міжнародної акції з нагоди Дня відмови від поліетиленових пакетів.

Оргіназаторами “Дня без поліетилену” виступають представники ООН спільно з Міністерством екології та природних ресрусів, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” та Zero Waste Alliance Ukraine.

До акції запрошують долучатися всіх охочих, адже головною метою проведення заходу вбачають привернення уваги громадськості до масшабності використання пластику, оосбливо це стосується закладів торгівлі.

Тож 3-го липня, у рамках заходу, просто скористайтеся екологічним аналогом полієтилену і тим самим долучіться до популяризування альтернативних виробів на заміну пластику.

Також організатори закликають долучатися до акції не лише пересічних громадян, а й маркети та магазини.

Відзначимо, що період повного розпадання поліетилену становить близько 1000 років. Враховуючи масштабність використання матеріалу та відсутність утилізації максимально наближає нас до екологічної катастрофи.

Для участі обов’язкова реєстрація за посиланням.

А ми нагадаємо, що мешканців Житомирщини запрошують на перший Міжнародний історико-культурний фестиваль «Добриня Фест».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують долучитися до міжнародної акції та відмовитися від поліетиленових пакетів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*