Житомирян запрошують на арт-виставку «Маестро Космос»

Відучора в житомирському Музеї космонавтики імені Сергія Корольова функціонує унікальна арт-виставка «Маестро Космос». Експозиція складається з творів відомих митців України та присвячена до 95-ої річниці з дня народження відомого на весь світ кінорежисера, народного артиста України та Вірменії Сергія Параджанова (Саркіса Параджаняна).

«У нас зібралося багато експонатів, які вже побували в різних куточках України, пов’язаних з ім’ям Сергія Параджанова. Це його портрети, зроблені фотохудожниками з різних країн світу, а також твори, створені митцями, які особисто знали Сергія Йосиповича», – розповіла організатор виставки Олена Оганесян.

На експозиції також представлені книги про життєвий шлях та творчість Маестро, видані в Україні та інших країнах світу, раритетні дрібнички з власних речей Сергія Параджанова, експонати з приватних колекцій, роботи юних майстрів з усіх куточків України. За життя великого митця його називали «Маестро Космос», підкреслюючи його неординарну особистість і талант.

«Ця виставка є знаковою подією для України, адже вже має кілька десятків міжнародних нагород. Масштаби особистості Сергія Параджанова космічні, тому експозиція проводиться саме в Музеї космонавтики», – сказала начальник культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

Житомиряни матимуть можливість відвідати експозицію до 10 квітня 2019 року. У рамках виставки планується проведення інсталяцій, майстер-класів та екскурсій.

Нагадаємо також, що в Житомирі триває виставка робіт польських художників Магдалени Лесьняк і Рафала Урбанського.

  • 19
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на арт-виставку «Маестро Космос»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*