За донарахування в платіжках НКРЕКП оштрафував ПАТ “Житомиргаз” на 850 тис. грн

850 тисяч гривень штрафу зобов’язане сплатити ПАТ “Житомиргаз” за донарахування у платіжках. Таке рішення було прийняте на засіданні національної комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Причиною застосування таких санкцій у НКРЕКП називають незаконне застосування ліцензіатом коефіцієнтів для приведення обсягів газу до стандартних умов у жовтні-грудні 2018 року

“Ми не один рік судилися щодо неправомірного нарахування плати за спожитий газ і от нарешті результат. З чим нас усіх і вітаю!”, – відреагував на рішення НКРЕКП на своїй сторінці у соцмережі міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Раніше національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже оштрафувала ПАТ “Запоріжгаз”, ПАТ “Чернівцігаз”, ПАТ “Львівгаз”, ПАТ “Вінницягаз”, ПАТ “Волиньгаз”, ПАТ “Київоблгаз”, ПАТ “Хмельницькгаз”, ПАТ “Закарпатгаз”, ПАТ “Івано-Франківськгаз” та ПАТ “Харківгаз”.

В обґрунтуванні до проекту постанови НКРЕКП “Про накладення штрафу на ПАТ “Житомиргаз” за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання” повідомляється, що підставою для проведення позапланової перевірки стали звернення споживачів.

При проведенні перевірки фахівці НКРЕКП виявили порушення, зокрема неправомірне донарахування обсягів природного газу із застосуванням коефіцієнта приведення об’єму природного газу до стандартних умов.

В результаті ПАТ “Житомиргаз” повинен сплатити 850 тис. грн штрафу та усунути порушення до 22 квітня 2019 року.

Нагадаємо також, що ПАТ “Житомиргаз” досі не відшкодував житомирянам жодної копійки переплати, всупереч постанові Апеляційного суду про визнання прибудинкових лічильників ПАТ «Житомиргазу» незаконними.

  • 40
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "За донарахування в платіжках НКРЕКП оштрафував ПАТ “Житомиргаз” на 850 тис. грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*