Житомирян запрошують на спецпоказ фільму про 10-річну війну з росією “Вовк, страху нема”

До Дня Захисників та Захисниць України, 27 вересня о 16.00 у житомирському дитячому кінотеатрі імені Івана Франка відбудеться спецпоказ фільму “Вовк, страху нема”. Стрічка присвячена воїнам ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю і Незалежність України.

Цей документальний Історичний Екшн створювався протягом 3 років і є результатом цивільно-військового співробітництва українських кіномисткинь Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської з Командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово і дія у цьому кіно є справжнім репортажним неповторним моментом.

Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані. Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ.

Усі бажаючі, хто не зможе відвідати спецпоказ, матимуть можливість переглянути історичну кінострічку у кінотеатрі імені Івана Франка з 27 вересня до 4 жовтня.

Нагадаємо також, що житомирянин разом з побратимами на протезах йде пішки Карпатами, щоб зібрати 10 млн для  ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на спецпоказ фільму про 10-річну війну з росією “Вовк, страху нема”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*