Житомирян запрошують на творчий вечір письменниці Євгенії Юрченко

Житомирян запрошують на творчий вечір письменниці Євгенії Юрченко

27 січня в Житомирському обласному літературному музеї відбудеться творчий вечір письменниці Євгенії Юрченко «Артерія Сонця». Початок о 14.00.

Гарантуємо гарний настрій, подарований спілкуванням з вишуканим словом та музикою! Захід походить у рамках музейного проєкту «Таємниці письменницьких шухляд» та за підтримки Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка.


Довідково:

Євгенія Юрченко народилася на Житомирщині, в родині педагогів. Нині проживає і працює в Житомирі. За фахом — психолог, вчитель української мови та літератури.

Пані Євгенія — членкиня Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка.

В її творчому доробку книги поезій «Віддзеркалення», «Аритмія мовчання», «Візії дощу», «Артерія сонця» та у співавторстві з Валерієм Хмелівським «Буриме на двох». Книга «Теперішні» є вдалою спробою авторки в прозі.

Євгенія Юрченко є учасницею літературно-мистецьких проєктів про війну «Поезія вільних», «Wiersze na murach», «Відсіч» та поетичного марафону «Наші музи не мовчать! Разом до Перемоги!» від Національного музею літератури України.

Також вона є лавреаткою низки премій і відзнак. Серед яких — Всеукраїнська літературна премія імені Василя Юхимовича, Всеукраїнська літературна премія імені Василя Скуратівського, Міжнародна літературно-мистецька премія імені Пантелеймона Куліша.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на творчий вечір письменниці Євгенії Юрченко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*