Житомирян запрошують на Здорову прогулянку

25 березня на Європейській площі у Житомирі пройде Здорова прогулянка на свіжому повітрі. Мешканців та гостей міста запрошують познайомитися з основами скандинавської ходьби та дізнатися багато корисного про підтримку свого здоров’я.

Прогулянка розпочнеться о 13:00 перед ляльковим театром і триватиме протягом 20 хвилин за спеціальним маршрутом вулицею Михайлівською. Перед прогулянкою усі учасники отримають спеціальні палки для скандинавської ходьби, а освоїти техніку їм допоможе інструктор. Під час прогулянки для учасників транслюватимуть спецвипуск подкасту “Температура нормальна” щодо щоденних методів підтримки здоров’я.

Аби взяти участь у заході та обрати зручний для себе час прогулянки організатори просять учасників попередньо зареєструватися за посиланням.

Під час заходу на вулиці Михайлівській працюватиме медична зона. Тут кожен охочий зможе проконсультуватися з сімейним лікарем, виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла, а також вакцинуватися від COVID-19.

Нагадаємо також, що житомирян та гостей міста запрошують на фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на Здорову прогулянку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*