Житомирянам покажуть зразки презентів для підкупу виборців на округах ще з 90-х років

Напередодні місцевих виборів у восьми містах України збираються відкрити виставки «Музей виборчого трешу», де презентують найяскравіші зразки підкупу виборців, політичної реклами та чорного піару від 90-х і до сьогодні.

Таку виставку можна буде відвідати з 21 серпня у наступних містах: Одеса, Харків, Суми, Черкаси, Житомир, Кропивницький, Херсон та Чернівці. Про це повідомляє Рух ЧЕСНО. Iнформаційний партнер проекту — UA: Суспільне мовлення.

Вперше «Музей виборчого трешу» відбувся у Києві влітку 2019 року. 

«Глядачі побачать концентроване виборче сміття. Те, як політики отримують наші голоси не за програми, досвід і вже втілені проєкти, а за гречку, подарунки та обіцянки. Фактично, купують голоси виборців за копійки, щоб потім розпоряджатися їхніми мільйонними податками», — розповіла координаторка Руху Віта Думанська.

«В епоху всеохоплюючого популізму та різноманіття інструментів підкупної політики, Суспільному вкрай важливо розповідати своїй аудиторії про всі ті засоби, які можуть використовувати кандидати під час виборчої кампанії, аби „купити“ голос виборця. Разом з ЧЕСНО та, власне нашою аудиторією, ми прагнемо висміяти культ гречкосійства і повернути повагу до інституту виборів в Україні», — коментує Марія Фрей, генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному.

Організатори проєкту пропонують всім охочим передати до «Музею» зразки подарунків від політиків та політичної реклами.

«На цьому етапі ми збираємо буквально усе, що має брендування політичних партій: листівки, поліетиленові пакети з-під подарунків, шкільне приладдя, аптечки, концертні афіші, одяг — цей список невичерпний. Приносьте потенційні експонати на філії Суспільного у одному із перелічених восьми міст або надсилайте нам „Новою поштою“. Щоб отримати контакти для відправки, пишіть на сторінку музею у Фейсбуці: https://www.facebook.com/trashmuseum/», — каже комунікаційниця Руху ЧЕСНО Ірина Вівчар.

Час та адреси відкриття виставок:

 

  • 13 серпня — UA: ОДЕСА (Фонтанська дорога, 3);

  • 17 серпня — UA: ХАРКІВ (площа Свободи, 5);

  • 19 серпня — UA: СУМИ (вул. Петропавлівська, 125);

  • 21 серпня — UA: ЖИТОМИР (вул. Театральна, 7);

  • 25 серпня — UA: ЧЕРКАСИ (вул. Байди Вишневецького, 35/1);

  • 28 серпня — UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ (площа Героїв Майдану, 1);

  • 31 серпня — UA: ХЕРСОН (вул. Перекопська, 10);

  • 3 вересня — UA: БУКОВИНА (вул. Братів Руснаків, 3).


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам покажуть зразки презентів для підкупу виборців на округах ще з 90-х років"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*