HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)

DSC 0322 777x437 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 21 січня, у Житомирі відбулась чергова акція протесту проти росту комунальних тарифів. Активісти зібрались біля міської ради й озвучили представникам місцевої влади 10 вимог, які вони сформували. Трансляцію акції «Ні! Комунальному геноциду» можете переглянути тут.

4460dad3 3598 4870 b83a e55bf9ee8e71 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)

Після цього разом з громадою ініціатор акції озвучив правки до вимог, які стосувались вартості теплопостачання та транспортування газу для різний категорій споживачів. До головних 10 вимог житомиряни додали ще перевірку Житомирводоканалу, Житомиртеплокомуненерго, провести аудит діяльності ЖТТУ та витрачання коштів. Заступник міського голови Сергій Кондратюк запевнив, що перевірку буде здійснено та запропонував житомирянам створити координаційну раду, яка зможе приєднатися.

«Пенсії у людей зараз мізерні, а комунальні платежі просто захмарні. Мені комунальні послуги обходяться в три тисячі гривень, а пенсія — дві, а ще треба щось їсти. Найбільше платимо за тепло і ЖЕК, дуже великі ціни накрутили. Люди по всій Україні повинні дружно висунути однакові вимоги», — говорить житомирянка Ольга Романчук.

DSC 0331 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)

До акції, яка тривала понад дві години, долучилось більше сотні житомирян. Спочатку протестувальники виступали перед головним входом до міськради, але потім для зручності спілкування вирішили піднятись до сесійної зали. До них приєдналися заступники міського голови, які намагалися пояснити житомирянам “чому так сталося”, але натомість протестуючі почали вимагати від заступників доповіді про їхню заробітну плату. 

«Тарифне питання є завжди дуже болісним для мешканців громади. Проте частина тарифів встановлюється центральними органами виконавчої влади, інша частина органами місцевого самоврядування. Що стосується водопостачання та водовідведення, тарифи встановлюються національною комісією регулювання енергетики, самі розрахунки подає міська рада, і рішення приймається національною комісією. У нас не самі великі тарифи по водопостачанню і водовідведенню. І сьогодні у Житомирі будують повністю новий водоканал, систему водопостачання, водовідведення, каналізування. Ми будуємо новий водоканал, якому сьогодні 120 років, який будуть використовувати наші діти та внуки, тому зменшити водопостачання дуже складно», — прокоментував Сергій Кондратюк.

DSC 0375 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)

Один з координаторів акції Сергій Ткачук повідомив, що 25 січня небайдужі житомиряни збираються об 11:00 біля Житомирської облради на акцію під назвою «З днем народження президент. Ні тарифному геноциду», під час якої планують звернутися до глави держави. Також вони мають намір відвідати житомирське відділення НКРЕКП та Житомиргаз Збут.

Нагадаємо, що у Житомирі відбулася двогодинна акція громадської непокори через підвищення комунальних тарифів.

DSC 0349 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0295 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0351 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0300 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0302 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0303 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0318 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0322 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0356 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0361 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0381 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0384 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)
DSC 0369 1024x684 - Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам увірвався терпець і вони вчетверте зібралися на акцію протесту «Ні! тарифному геноциду» (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*