Житомирянка Інна Біла про відкриття салону «INNA BILA» в Польщі, роботу в умовах війни та ріст попри труднощі (ІНТЕРВ’Ю)

Житомирянка Інна Біла про відкриття салону «INNA BILA» в Польщі, роботу в умовах війни та ріст попри труднощі (ІНТЕРВ'Ю)

Українці – непереможні, адже навіть в умовах війни продовжують будувати бізнес, допомагати один одному, і ба більше, виходити на світовий ринок. Історія підприємиці Інни Білої, яка має популярний салон краси «INNA BILA» в Житомирі, а тепер і в Польщі та власний косметичний бренд, надихає не зупинятися, хай би які випробування та труднощі не чекали на шляху до успіху. 

Для всієї України 2022 рік став переломним. Життя багатьох перевернулося з ніг на голову, змінилося все, проте дещо, все ж, лишилося сталим – сила духу, віра в Перемогу та бажання робити і жити тут і зараз, на максимум, не відкладаючи життя «на потім».

Інна ділиться з журналістами «Times.ZT», перші місяці війни змусили змінити звичну структуру роботи. Проте це показало, що адаптуватися можна до всього, та ще й значно вирости в професійній площині: 

«2022 рік був ще тим випробуванням для нашої країни та нашої команди. В перші місяці війни ми не уявляли, що буде далі, проте завдяки нашій дружній та злагодженій роботі, ми змогли не лише зберегти, а й розширити нашу команду. Перші місяці повномасштабної війни ми працювали у форматі скороченого графіку. У нас частина команди виїхала за кордон, а дівчата, які залишилися в Україні об’єдналися в потужну команду, домомагали одна одній і підтримували. Ми постійно намагалися адаптувати роботу під нові умови, змінювали організацію звичних процесів, щоб продовжувати якісно працювати. Згодом, дівчата, які виїхали, почали повертатися в Україну, нас стало більше, і ми прийняли рішення повертатися до більш звичного режиму роботи. Працювати як раніше – було непросто. Особливо у часи блекаутів. Найважче – це невпевненість у завтрашньому дні, перенесення записів, нестабільність. Але й тут ми знайшли рішення, закупили спеціальне обладнання і продовжували працювати». 

На початку війни салон надавав благодійні послуги для тих, хто цього потребував. За словами підприємиці, салон має свою філософію – сервіс вибудувано таким чином, що клієнт, окрім косметичних послуг, може в повній мірі розслабитися та відпочити, що дуже важливо в такий складний для нас всіх час:

«Ми проводили дні благодійних послуг для тих, хто цього потребує, і зараз продовжуємо робити приємні подарунки нашим клієнтам. Якийсь час у нас в салоні була українська тематична фотозона, вона привертала увагу, об’єднувала людей, клієнти фотографувалися, а для нас це була можливість якось підтримати їх у такий непростий час. Серед наших пріоритетів у роботі є якісний сервіс, саме це дає клієнту відчуття того, що йому завжди раді. Зараз як ніколи, наші клієнти приходять, щоб розслабитися, забути про проблеми і насолодитися часом для себе. За останні декілька місяців ми провели велику реструктуризацію, щоб краще організувати нашу роботу та збільшити заробітну плату працівникам. Також, як підприємиця, можу сказати, що для результату потрібна хороша оргструктура. Правильно налагоджена робота та мотивація стали запорукою нашого росту навіть у такий нелегкий період».

Інна каже, незважаючи на непросту економічну ситуацію в Україні, війну та безліч випробувань, вдалося відкрити салон краси в Польщі. 

«Так як багато наших клієнтів залишаються за кордоном, ми відкрили салон у Польщі. Безмежно приємно зустрічати дівчат із Житомира у Варшаві. Коли вони розповідають про те, як їм подобався наш бренд в Україні і які вони раді, що тепер тут відчувають себе як вдома – це сильна мотивація рухатися вперед попри всі складнощі. Завдяки поєднанню великого досвіду ведення б’юті-бізнесу в Україні, і з новими знаннями вже з європейського ринку, ми серйозно виросли. У багатьох процесах перед відкриттям ми задіювали наших партнерів із Житомира та інших міст України. Тому навіть з Варшави ми досить гарно сприяли укріпленню економіки нашої країни, а ще дуже приємно бачити, як тобі, до прикладу, монтують вивіску свої, такі рідні, житомирські спеціалісти. Скажу чесно, наші люди дуже працелюбні та справжні професіонали своєї справи», – розповідає власниця авторського б’юті-простору «INNA BILA».

Польські клієнти також дуже вражені сервісом та відзначають високий професіоналізм українських майстрів. Інна додає, що зараз команда поступово розширюється. Салон в пошуках нових спеціалістів:

«У Варшавському салоні “INNA BILA” у нас теж працюють наші українські дівчата, які демонструють високий рівень професіоналізму, надають якісні послуги та найкращий сервіс, чим вражають польських клієнтів, адже український рівень обслуговування – на висоті. І я безмежно пишаюся тим, що зараз наша компанія продовжує нести горде звання українців як в Україні, так і за кордоном. Ми вдячні нашим клієнтам за вибір “INNA BILA” впродовж багатьох років. Зараз, маючи щільний запис, ми шукаємо нових спеціалістів, щоб збільшити нашу команду і це дуже радує».

Нагадаємо, «Дякую Богу за серця людей, які щиро допомагають», – дружина військового про свою волонтерську діяльність (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка Інна Біла про відкриття салону «INNA BILA» в Польщі, роботу в умовах війни та ріст попри труднощі (ІНТЕРВ’Ю)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*