Житомирянка Людмила Кутня, яка набрала 600 балів з трьох предметів, розповіла як готувалася до НМТ і яку спеціальність обрала

Вже другий рік поспіль через повномасштабне вторгнення російських військ випускники в Україні складають Національний мультипредметний тест, замість ЗНО.

Після оприлюднення результатів НМТ стало відомо, що 28 випускників із Житомира отримали найвищі результати з одного, двох чи трьох предметів. Зокрема, одна із них – Людмила Кутня, що закінчила ліцей №1. Туди дівчина перейшла чотири роки тому з школи №21.

Вона має по 200 балів з математики, української мови та біології. Не приховує, результат не став для неї несподіванкою, адже саме на такі високі бали й розраховувала.

До мультипредметного тесту готувалася самостійно, без репетиторів. Свою підготовку розпочала рівно рік тому – в червні. Усю необхідну інформацію знаходила в мережі Інтернет.

Запровадження дистанційного навчання спершу через карантинні обмеження, а після через початок повномасштабної війни, констатує Людмила, навпаки позначилося позитивно на її навчальному процесу, адже з’явилося більше часу на опрацювання матеріалу. До того ж вчителі ліцею №1 навіть у таких умовах навчали якісно, тож жодних проблем із засвоєнням програми не виникало.

Людмила Кутня любить читати, вивчати мови. Зокрема, крім англійської та української, що викладалися у ліцеї, самотужки освоює французьку.

Наразі вона ще не визначилася із закладом вищої освіти, куди вступатиме, але вже точно знає, що майбутня спеціальність буде пов’язана із медициною.

«Коли мої рідні, вчителі і друзі дізналися, що у мене по 200 балів з кожного предмету і я стала єдиною випускницею в місті з такими результатами, дуже зраділи, вітали. Вони пишаються мною, задоволені, що вдалося досягнути бажаного, – ділиться випускниця ліцею №1 Людмила Кутня. – Вдячна вчителям, які допомогли стати кращою, а також батькам і друзям, що підтримали на цьому шляху. Я розраховувала на такі бали, хоча до кінця не була впевнена. Певні сумніви були, особливо щодо математики, а також після закінчення тесту, коли я вже вийшла з ТЕЦ, бо перевірити бали одразу можливості зразу не було. Хоча ЗНО та НМТ мають свої переваги, але в умовах війни другий варіант більш доцільний, бо не вимагає стількох ресурсів. ЗНО краще та ширше оцінює знання учнів та є більш справедливим, тому сподіваюся, що у мирний час знову повернуться до цієї практики».

Юлія Демусь

13-річнна Анна Давидова з Житомира про  користь від занять кінним спортом, тренування  і нагороди на турнірах. ФОТО

Папуги, черепахи, банан, кавове дерево, різноманіття риб і живий куточок:

що подивитися в еколого-натуралістичному центрі в Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка Людмила Кутня, яка набрала 600 балів з трьох предметів, розповіла як готувалася до НМТ і яку спеціальність обрала"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*