Відома житомирська муралістка Анастасія Сладковська присвятила свою нову роботу героям з «АЗОВСТАЛІ», які незламно боронять Маріуполь. Мурал знаходиться у дворику за Михайлівською.
«Наші титани, герої, що вже третій місяць стійко тримають оборону, потребують нашої підтримки. Все, що я можу – це молитися, вірити та малювати. Я вклала в цей малюнок всю силу, стійкість, біль та стрижень. Ми з вами, наші сталеві воїни!» – написала художниця.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/280558477_3285612855004844_310311127249468362_n-1024x512.jpg)
Нагадаємо, «Щоб усі синьо-жовті серця мали кращі дні» Піднімаємо бойовий дух, створюємо позитивний настрій крутою підбіркою K-Pop.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка присвятила мурал героям, які боронять Маріуполь (ФОТО)"