Житомирянка виборола першість на Чемпіонаті Світу з баскетболу

Мешканка обласного центру Тетяна Курило перебуває у складі Національної збірної України 45+, яка виграла “золото” на Чемпіонаті Світу з баскетболу серед ветеранів у Фінляндії.

Нашим землякам вже на старті турніру вдалося обійти команди з Росії та Еквадору, вигравши групу “А”.

Згодом, на тернистому шляху до фінальної гри, українки перемогли Литву та розбомбили Фінляндію.

Наприкінці, у вирішальному поєдинку, Національна Українська збірна 45+ показала себе краще, аніж поляки та вирвала з їх рук важку та довгоочікувану перемогу із рахунком 69:60.

Нагадаємо, житомирський ФК “Полісся” під час запеклого поєдинку виборов перемогу у хмельничан.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянка виборола першість на Чемпіонаті Світу з баскетболу"