Житомиряни активно звертаються у військовий рекрутинговий центр 

Житомиряни активно звертаються у військовий рекрутинговий центр

Лише за тиждень роботи у Житомирський військовий рекрутинговий центр звернулося понад 50 осіб. Серед них 22 людини отримали направлення для проходження служби на конкретній посаді в обраній військовій частині.

Про це сьогодні, 25 червня, під час позачергового засідання виконкому розповів заступник мера Олег Смаль. 

Він зазначив, що 22 людини отримали відношення, і далі мають з ним піти до ТЦК. Втім ще 23 людини просто звернулися за інформацією про роботу в ЗСУ:

«За тиждень роботи до рекрутингового центру звернулася 51 людина. Вони прийшла дізнатися про роботу, про вакантні посади, просто поспілкуватися про те, що таке армія і що там робити. А вже станом на вчора, 24 червня, 22 особи отримали відношення для проходження служби у військових частинах. Надалі вони з цим відношення йдуть у ТЦК, і там їх направляють на проходження служби у навчальний центр. Після проходження базової військової підготовки вони будуть направлені на ті посади, які обрали».

Як пояснили під час відкриття даного центру, там не буде працівників ТЦК, тому кожен може без остраху звернутися за інформацією про роботу в армії, а також самостійно обрати військову частину та посаду.

Нагадаємо, працюватиме не як ТЦК: у Житомирі відкрили центр військового рекрутингу.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни активно звертаються у військовий рекрутинговий центр "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*