Житомиряни до Дня Соборності спряли нитку єдності (ВІДЕО)

У Житомирі до Дня Соборності України, 20 січня, в кінотеатрі «Жовтень» житомиряни, представники місцевої та обласної влади об’єдналися завдяки проєкту «Нитка єдності».

«Ідея нашого проєкту в тому, що такі базові речі, вони об’єднують людей. Оця нитка єдності вона для того, щоб поєднати Україну. Це такий собі символ духовного поєднання, що ми духово зшиваємо Україну, бо зараз частина нашої країни – під окупацією. Також багато українців по всьому світу внаслідок війни, і теж ці духовні ниточки нас всіх об’єднують», – розповідає автор проєкту «Нитка єдності» Олег Земнухов.

До Дня Соборності також організували флешмоб, де люди можуть надсилати свої світлини з ниткою єдності під однойменним хештегом.

«Як вчитель трудових технологій я по своїй ініціативі долучився до проєкту Мобільні освітні команди від Unicef. І коли є можливість, їжджу в складі команд в різні райони нашої області. У нас є три спікери: по мінній безпеці, психології, а я викладаю народознавство. В основному працюю з дітьми, але і долучалися до проєкту заступники міністрів, представники місцевої влади, просто пересічні громадяни. Ми до Дня Соборності ще організували флешмоб, і до нього можуть долучитися люди з усіх куточків світу ставлячи хештег #ниткаєдності. Українці викладають фото в соцмережі з таким хештегом, і це теж об’єднує», – додає Земнухов.

У холі кінотеатру «Жовтень» людно. Кожен хотів долучитися до процесу спільного прядіння. Взяли участь у заході також представники міської ради та ОВА.

За словами в.о. голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, війна об’єднала нас всіх, як ніколи:

«Сьогодні кожен українець розуміє, що його хата не скраю. Вона і в Криму, і у Донецьку, і в Чернігові, і на Закарпатті. Війна об’єднала всіх, і ми розуміємо, що та подія, яка відбулась 104 роки тому –Акт Злуки – це грандіозна подія, і ми зобов’язані вигнати ворога з нашої території, а Україна має бути єдиною».

Заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець додав, боляче усвідомлювати, якою ціною нам сьогодні дається соборність:

«Сьогодні цей день, у який ми усвідомлюємо, що таке єдність і єднання, що таке соборність і ми розуміємо, що це є найдорожче. І звичайно, ми розуміємо, наскільки це важливі речі, і якою ціною це нам дається сьогодні».

Нагадаємо, з турботою і вдячністю: на Житомирщині вчителька виготовила 700 л вітамінних сумішей для воїнів (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни до Дня Соборності спряли нитку єдності (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*