В Житомирі не планують відновлювати рух трамваїв (ВІДЕО)

Найближчим часом трамваї Житомиром курсувати не будуть. Коли відновлять рух – невідомо. Про це розповів “Суспільному” в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Микола Єрмаков.

Чиновник пояснив, що 16 грудня 2022 року через брак електроенергії рух трамваїв було зупинено. І наразі знову запустити його немає можливостей. Адже це може спричинити перебої з енергопостачанням в оселях та на підприємствах міста.

“Потужність одного трамваю – від 35 до 40 кіловат, залежно від пори року. У трамваях також є опалення і воно електричне. Отже, 40 кіловат – один трамвай. Враховуючи, що на квартиру потрібно близько 5 кіловат потужності, то можете порахувати самі: або їде трамвай, або у квартирі немає електропостачання”, – говорить директор з експлуатації електричних мереж “Житомиробленерго” Олександр Шибистюк.

Наразі трамваї після техогляду поставлені на зберігання, водії та слюсарі перебувають на “простої”, отримуючи близько 70% зарплатні. 

“Обладнання зіпсується, адже вологість і порушується ізоляція. Разом з тим, перед виїздом на лінію в тестових прогонах двигуни нагріваються і параметри ізоляції приходять до норми. Що стосується трамвайних колій, то їх заносить піском, брудом. Але наша служба колій, можливо, ви бачили, вона працює. Хоча трамваї і не їздять містом, але служба колій працює, вичищають колії”, – каже очільник ТТУ Сергій Лазарєв.

В якому технічному стані виявляться трамваї, коли рух поновлять, будуть з’ясовувати окремо. 

 

Нагадаємо, що в лютому 2018 року в Житомирі вже намагалися скасувати рух трамваїв містом.

А в серпні 2019 року житомирський трамвай відсвяткував своє 120-річчя

Житомирський раритет: містом курсує «вінтажний» трамвай з неіснуючої країни (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі не планують відновлювати рух трамваїв (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*