Житомиряни пробіжать 140 км до столиці, щоб зібрати на подарунки для дітей загиблих героїв (ФОТО) | Times ZT

Житомиряни пробіжать 140 км до столиці, щоб зібрати на подарунки для дітей загиблих героїв (ФОТО)

Від проспекту Незалежності у Житомирі до Майдану Незалежності у Києві – такий маршрут протягом 16 годин планують подолати  Максим Синенко та Максим Страмцов. 

Бігтимуть 140 кілометрів, на дистанції передбачені зупинки по 10-15 хвилин – робитимуть фото та відеозвіти, прямі трансляції, під час яких розповідатимуть про самопочуття і враження. Ділитимуться ними у спільноті заходу та на своїх сторінках у соцмережах.

 Їх мета – зібрати 100 тисяч гривень на подарунки дітям загиблих військовослужбовців до Дня Святого Миколая. Таку ініціативу вже кілька років поспіль реалізовує МБФ “Народний тил”, куди діти героїв надсилають листи і розповідають про свої мрії.

У Житомирі підтримати цю ідею взялися представники проєкту “Разом”  – об’єднання бігових клубів. Вони допомагають військовим – збирають кошти на автомобілі й обладнання для воїнів, купують і передають їх, а також надають підтримку постраждалим від наслідків війни. Це соціальна складова діяльності організації.

Серед засновників “Разом” – представники  різних бігових клубів міста: Максим Синенко (СК “Полісся UA”), Максим Страмцов (“Runcom Team”), Дмитро Сидоров (“Tiger Run Club”). Загалом у проєкті вже більше 200 учасників, частина з яких живуть, працюють і бігають за кордоном.

“Ми з Максимом будемо бігти, а Дмитро підтримуватиме нас, – розповідає Синенко. –  Бігом займаємося з 2016 року. Не професійно. Починали з пробіжок, потім 5, 10 кілометрів, а далі марафони та ультрамарафони. Саме 140 км асфальтом  ніхто з нас ще не пробігав, але у мене було 100 км за 12 годин, Максим пробігав 130 км. Три тижні тому ми бігали в Радомишль. Основна підготовка до нинішнього  благодійного забігу полягала у тому, що необхідно було переглянути харчування, додати вітаміни,  розробляти частини тіла. Стартуємо о 6 ранку 5 листопада  від автовокзалу в Житомирі і розраховуємо закінчити маршрут до початку комендантської години.

Як все вийде – завчасно передбачити важко, але цю дистанцію ми однозначно пробіжимо, адже у нас неймовірна мотивація – допомогти здійснити мрії і подарувати свято дітям наших загиблих зазисників. На сьогодні в Україні таких вже тисячі. Спробуємо зібрати 100 тисяч, але чим більше коштів, тим більше можливостей здійснити дитячі мрії. Хочемо залучити не лише житомиряни, українців, але й  міжнародну аудиторію. Це буде свого роду реаліті-шоу, бо все оперативно висвітлюватиметься у соціальних мережах, а також у режимі реального часу можна буде переглядати точки нашого переміщення по маршруту. Не кожен може бігти з нами, але кожному під силу зробити будь-який грошовий переказ”.  

Реквізити  для донейтів: 5375411421224887 (Монобанк), посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/3iBfsxZXA7, PayPal для переказів у доларах без комісії – [email protected].

Юлія Демусь 

Проект Разом https://www.facebook.com/groups/804886127535868/?ref=share_group_link

Захід https://facebook.com/events/s/zhytomyr-kyiv-highway-ultramar/1498609283899319/

Банка на подарунки дітям https://send.monobank.ua/jar/3iBfsxZXA7

Читайте також:

У Житомирі молодь влаштовує фаєр-шоу, аби зібрати кошти на допомогу військовим

«Рух – це життя»: поважні житомиряни запалюють в танцях у клубі «КонтрДанс» (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни пробіжать 140 км до столиці, щоб зібрати на подарунки для дітей загиблих героїв (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*