Сьогодні, 9 березня, до пам’ятника Тарасу Шевченко прийшли житомиряни, вшанувати пам’ять та покласти квіти з нагоди 205-річчя дня народження генія українського народу.
Під час урочистостей лунали Державний Гімн України та твори Тараса Григоровича.
У рамках урочистостей з відзначення 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка з 12:00 на вул. Михайлівській та у ТРЦ «Глобал» (біля фонтану) звучатимуть поезія та пісні на вірші Кобзаря.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122816_4-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122816_2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122816_1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122816-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122868_4-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122868_1-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122831_6-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122831_5-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/img1552122816_5-1024x683.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни вшановують пам’ять Кобзаря (ФОТО)"