У прощену неділю на Житомирщині представники УПЦ МП не пускали до храму вірян ПЦУ

Цієї Прощеної неділі у Баранівці з новою силою розгорівся конфлікт між парафіянами Церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Сутичка між прихильниками Московського патріархату та Православної церкви України стала апогеєм місячного протистояння.

Донедавна храм був у підпорядкуванні церкви Московського патріархату. Незадовго до сутички відбулися збори місцевої релігійної громади, яка більшістю голосів вирішила вийти з підпорядкування Московського патріархату і перейти до ПЦУ. Однак настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці не погодився із результатами парафіяльних зборів і зачинився в храмі разом із прихильниками МП, не пускаючи до церкви інших представників громади.

Аби уникнути силового вирішення конфлікту весь день біля храму чергували поліцейські. Однак це не завадило вірянам потрапити до храму, зрізавши двері.

Згодом на підтримку настоятеля до Баранівки з Житомира прибули прихильники Московського патріархату на чолі з митрополитом Никодимом.

Наразі,як повідомив митрополит церкви Московського патріархату Никодим,  настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці разом зі своїми прихильниками приварили двері до храму і планують відстоювати його, не зважаючи на рішення парафіяльних зборів.

Gepostet von Гена Ганжа am Sonntag, 10. März 2019

Gepostet von Гена Ганжа am Sonntag, 10. März 2019

Молитвенне стояння у Баранівці!

Gepostet von Митрополит Никодим am Sonntag, 10. März 2019

Будьте першим, хто прокоментував "У прощену неділю на Житомирщині представники УПЦ МП не пускали до храму вірян ПЦУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*