Житомиряни вважають, що переплачують водоканалу за смердючу воду

1528455227 zhkh 777x437 - Житомиряни вважають, що переплачують водоканалу за смердючу воду

Трохи більше доби знадобилося, щоб електронна петиція до Житомирської міської ради «Про проведення перерахунку розміру оплати мешканцям міста за неякісне надання послуг підприємством», набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Обурені якістю водопровідної води, яку постачає в наші помешкання Житомирводоканал, активісти вимагають зниження вартості послуг комунального підприємства.

“Згідно фотофіксації житомирян якості питної води, що подавалась до осель, не відповідає вимогам ДСанПіН2.2.4-171-10 таДСТУ7525:20014″Вода питна” з 2018 по теперешній час 2019 р. 

Згідно Постанови КМУ від 17 лютого 2010р. № 151 постановою «Порядку проведення перерахунків розміру плати …», пункту 8 «У разі невідповідності складу…, перерахунок за надання послуг … проводиться у розмірі 20%». Тому, ми житомиряни, вимагаємо перерахунку за водопостачання в наші оселі неякісної питної води за період вказаний в заяві за 1.5 року неякісного надання 

З огляду на те, що в розподільних мережах вода перетворюється в воду із запахом гнилі, особливо у віддалених мережах, на верхніх поверхах будинків, у ранковий час, потрібно прийняття рішення про стягнення з адміністрації водоканалу збитку, що наноситься здоров’ю жителям міста Житомир та здійснити перерахунок за неякісно надані послуги (подачу води невідповідної якості) за 2018-2019рр., згідно законодавства України”, — йдеться в тексті петиції, ініціатором якої виступила громадська активістка Ірина Коцюба.

А ми нагадаємо, що сьогодні в Житомирі поліція затримала громадського активіста Олександра Громова за вимагання “відкупного” від підприємства.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни вважають, що переплачують водоканалу за смердючу воду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*