Житомиряни вимагають від міськради звіту про роботу соціальних служб

c35c746c17eafaddbd9e75528abb9b78 777x437 - Житомиряни вимагають від міськради звіту про роботу соціальних служб

Сьогодні, 13 вересня, відбулося засідання погоджувальної ради про скликання 53-ої сесії Житомирської міської ради. Сесія сьомого скликання відбудеться 17 вересня в залі засідань міськради. Члени ради погодили понад 70 питань для розгляду на черговій сесії. 

Серед яких, зокрема, питання про соціальний захист людей похилого віку. На цьому під час погоджувальної ради наполягав житомирянин, який зіткнувся із самотньою та малозабезпеченою пенсіонеркою. Чоловік вказав, що майже рік тому подавав заяву до міськради про закріплення за нею робітника соціальної служби. Під час скликання сесії він вимагає звіт про пророблену роботу, адже пенсіонерка померла, а допомогти їй ніхто так і не зумів.

Під час сесії також вирішать питання про проведення другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь за участю президентів обох країн. Зокрема обговорюватиметься питання про виділення 320 тис. грн. із міського бюджету на Виставку великогабаритної техніки та промислових зразків продукції, а також Ярмарку продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва, де будуть представлені Білорусь та Україна. 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни вимагають від міськради звіту про роботу соціальних служб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*