Житомиряни визначилися з новою назвою для стадіону "СПАРТАК" | Times ZT

Житомиряни визначилися з новою назвою для стадіону “СПАРТАК”

Згідно підсумків паралельних досліджень міської ради та за консультацією “Активна Громада” Житомирщини було обрано один із чотирьох запропонованих варіантів.

Так, за підсумками консультацій та зустрічей із представниками спортивної громади та експертами, моніторингу опитування громадськості, робоча група та команда організації, рекомендуватимуть виконавчому комітету міської ради нову назву реконструйованого стадіону “Спартак” – “Спартак Арена”.

Тим часом, у Житомирі пройшла чергова інформ-година від “Активна Громада” Житомирщини,під час якої її представники ділилися з пересічними житомирянами відповідною інформацією про зміну назви стадіону. Також активісти цікавилися думками містян стосовно доцільності зміни назви відреконструйованого стадіону.

У коментарі журналісту Times.ZT громадський діяч та представник “Активної громади” Олексій Проноза зазначив, що думок житомирян було дуже багато і всі вони кардинально різнились.

Проте більшість цікавили подібні за змістом питання:

  • “А взагалі для чого ті перейменування?”;
  • “А що воно змінить?”;
  • “Нащо міняти?! Нам і так добре”;
  • “Подивіться на наші дороги! Краще б їх відремонтували!”.

А ми відзначимо, що активними були лише декілька сотень містян, адже офіційно за нову назву “Спартак Арена” через гугл-форму проголосували лише 399 житомирян.

А ми нагадаємо, що житомирянам пропонували змінити назву стадіону “Спартак” після реконструкції.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни визначилися з новою назвою для стадіону “СПАРТАК”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*