Житомиряни заборгували за тепло понад 400 млн. грн 

Житомиряни заборгували за тепло понад 400 млн. грн

У Житомирі сьогодні, 24 травня, підтримали звернення до Кабміну щодо відшкодування державою боргів за теплопостачання в умовах воєнного стану. 

За словами начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна, наразі держава має відшкодувати КП «Теплокомуненерго» 167,5 млн. грн різниці в тарифах:

«Звернутися до Кабміну, підтримати звернення Асоціації міст України щодо дотримання меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань в сфері теплопостачання, а також відповідно до Закону України про особливості регулювання відносин на ринку природного газу у сфері теплопостачання під час воєнного стану. Мова йде про те, що стане актуальним на початку опалювального сезону розрахунок за газ, і у нас вже є підтверджених 167,5 млн. грн різниці в тарифах, яка повинна бути відшкодована державою, держава брала на себе відповідні зобов’язання».

Крім того, міський голова Сергій Сухомлин додав, що борги населення за тепло складають понад 400 млн. грн:

«У нас більше 100 млн. грн боргів перед Нафтогазом. Я думаю, що до осені населення трішки розрахується, але борги населення на сьогоднішній день складають більше 400 млн. грн».

Нагадаємо, у Житомирі розробляють велосипедну інфраструктуру: деталі.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни заборгували за тепло понад 400 млн. грн "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*