Вчора, 12 жовтня, відбувся чемпіонат із кросфіту серед команд десантно-штурмових бригад Збройних сил України, де свої бойові сили представляли військові підрозділи та цивільні команди з Дніпропетровська, Львова, Полтави, Миколаєва та Житомира.
До Дня захисника України на вулиці Михайлівській відбувся чемпіонат з кросфіту, участь в якому взяли команди п’яти бригад ДШВ, команда 199-го навчального центру, Житомирського військового інституту С.П. Корольова та три команди спортивних клубів міста «Андеграунд», «Лайм» та «Свавор».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0165-1-1024x681.jpg)
На таке дійство прийшли подивитися не лише дорослі, а й діти. Серед запрошених гостей були присутні міський голова Сергій Сухомлин, командуючий десантно-штурмовими військами Збройних сил України генерал-майор Євген Мойсюк, генеральний партнер турніру Назар Бенч та президент спортивного клубу «Андеграунд» Руслан Томарецький.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0126-3-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0145-2-1024x681.jpg)
Ще під час змагань Сергій Сухомлин змотивував команди з Житомира на перемогу:
«Я не знаю хто сьогодні переможе, переможе найсильніший. Мене влаштує будь-який результат при умові, що це будуть житомиряни».
Так, власне, і сталося. Перемогу здобула 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних сил України, а команда «Лайм» стала найкращою з поміж спортивних клубів міста.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0206-2-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0213-e1570959437334-681x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0065-1-e1570959712684-681x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0122-1-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0058-6-e1570959755252-681x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0084-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0130-1-e1570959541735-681x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0133-2-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0038-3-1024x681.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC_0036-3-1024x681.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни здобули перемогу на чемпіонаті із кросфіту (ФОТО)"