Житомиряни здобули перемогу на чемпіонаті із кросфіту (ФОТО)

Вчора, 12 жовтня, відбувся чемпіонат із кросфіту серед команд десантно-штурмових бригад Збройних сил України, де свої бойові сили представляли військові підрозділи та цивільні команди з Дніпропетровська, Львова, Полтави, Миколаєва та Житомира.

До Дня захисника України на вулиці Михайлівській відбувся чемпіонат з кросфіту, участь в якому взяли команди п’яти бригад ДШВ, команда 199-го навчального центру, Житомирського військового інституту С.П. Корольова та три команди спортивних клубів міста «Андеграунд», «Лайм» та «Свавор».

На таке дійство прийшли подивитися не лише дорослі, а й діти. Серед запрошених гостей були присутні міський голова Сергій Сухомлин, командуючий десантно-штурмовими військами Збройних сил України генерал-майор Євген Мойсюк, генеральний партнер турніру Назар Бенч та президент спортивного клубу «Андеграунд» Руслан Томарецький.

Ще під час змагань Сергій Сухомлин змотивував команди з Житомира на перемогу:

«Я не знаю хто сьогодні переможе, переможе найсильніший. Мене влаштує будь-який результат при умові, що це будуть житомиряни».

Так, власне, і сталося. Перемогу здобула 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних сил України, а команда «Лайм» стала найкращою з поміж спортивних клубів міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни здобули перемогу на чемпіонаті із кросфіту (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*