Житомирянин, який не вважає себе “біосміттям”, влаштував пікет поблизу міськради (ФОТО)

Screenshot 34 1 777x391 - Житомирянин, який не вважає себе "біосміттям", влаштував пікет поблизу міськради (ФОТО)

Сьогодні в обласному центрі, поблизу входу в будівлю Житомирської міськради, розгорнулася акція протесту: шанувальник відомого блогера Анатолія Шарія влаштував одиничний мітинг.

Охайний молодий чоловік заліз до мішка із написом “біосміття” та стояв біля входу в адміністративну будівлю.

Згідно слів протестуючого відомо, що пікет він вирішив влаштувати, задля привернення уваги городян та влади до ганебного, на його думку, вчинку прес секретаря міського голови, яка обізвала шанувальників “партії Шарія” біосміттям, – пише zhitomir.life.

«Напередодні прес-секретар міського голови Чепюк Уляна на своїй сторінці у соцмережі обізвала людей, які є прихильниками партії, біосміттям. А це, на секундочку, близько 600 тисяч українців. Я вважаю це більш ніж принизливим, до того ж, людина ще й працює на посаді, керує, я не знаю, як це пояснити. Тобто утримується за податки держави та міста і називає жителів держави й міста біосміттям. Не знаю, її потрібно звільнити, або прийняти хоча б якісь міри. Я хочу привернути увагу до цього інциденту.», —  розповів детальніше Максим Мілевський.

Незважаючи на це, сама ж “Уляна Чепюк” все заперечує, мовляв й знати не знає, хто такий Шарій та чому у робочий час люди займаються бо зна чим, замість праці. Також вона додала, що у міській раді не працює, а просто буває там виключно у справах.

Screenshot 35 1 - Житомирянин, який не вважає себе "біосміттям", влаштував пікет поблизу міськради (ФОТО)

Нагадаємо, «Жарить и жечь!» Відеоблогер Анатолій Шарій обіцяє житомирянам «страшне покарання».


1 коментар до "Житомирянин, який не вважає себе “біосміттям”, влаштував пікет поблизу міськради (ФОТО)"

  1. Ахаха, грёбанные стрелочники.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*