Житомирське бездоріжжя – звикайте! Ямкового ремонту не буде

Асфальтове покриття на дорогах Житомира розтануло разом зі снігом. На неймовірно жахливе становище доріг звернули увагу навіть депутати міської ради.

«Коли тролейбус їде по Параджанова, то там ями, що ніякі амортизаційні подушки не допоможуть. Я сьогодні вранці спеціально поміряв: яма на вулиці Корольова біля зупинки громадського транспорту – рівно 60 сантиметрів. Ми рік тому на цій вулиці зрізали асфальт і досі не зробили. Я не пам’ятаю такого, щоб до Проводів у Житомирі не зробили ямковий ремонт», – заявив під час засідання сесії Міської ради 23 квітня депутат Олександр Рибак.

Проте з’ясувалось, що ці претензії виказані не за адресою. Міський голова Сергій Сухомлин стверджує, що ремонтом доріг займається не міська рада, а обласна адміністрація.

«Питання доріг – одне із найгостріших проблем  в місті. В минулому році було виділено понад 20 млн. грн на капітальний ремонт доріг. Зробили вул. Перемоги, зробили неякісно. При цьому неякісно зробили вулицю Покровську. По Параджанова обласна адміністрація проводила тендер, підрядник зробив роботу теж неякісно. Ми запропонували обласній адміністрації змінити підрядника. На минулому тижні вже замінили підрядника, новий підрядник пообіцяв до 1 червня покласти перший шар, і покладуть другий шар. Через 2 дні буде готовий проект і ми зможемо оголошувати тендер по вул. Корольова»

На думку міського голови, ямкові ремонти проводити безрезультатно, тому що латання ям призводить до ще більшого руйнування доріг.

«Ми не проводимо ямкового ремонту, тому що вони ще більше розбивають дорогу і збільшують ями. Тому прийнято рішення не проводити його. Щоб зайшов підрядник, для побудови асфальтного заводу необхідно понад 350 млн».

Отож житомирським водіям про нормальні дороги поки що можна лише помріяти.  Спочатку треба збудувати завод. А питання про його будівництво буде винесено тільки на наступну  сесію

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирське бездоріжжя – звикайте! Ямкового ремонту не буде"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*