Житомирський депутат Влад Пучич отримав в подарунок гумовий фалоімітатор | Times ZT

Житомирський депутат Влад Пучич отримав в подарунок гумовий фалоімітатор

Сьогодні, 23 квітня, в Житомирі проходить чергова сесія міської ради. За доброю традицією, громадські активісти, які прийшли контролювати рішення депутатів, влаштували спочатку гармидер, а потім бійку.

Після тривалих суперечок, один з активістів Сергій Ткачук дорвався до трибуни, але пояснити, чого саме він та його соратники добиваються, чітко не зміг.


“Ви –  ті люди, яким містян надали повноваження приймати рішення. Якщо ви забули про те, хто ви є, то ми нагадаємо. Всі ви побачите, що значної частини з присутніх депутатів тут не буде. Більше того, я сподіваюсь, що більша частина депутатів буде сидіти у в’язниці”, – найбільш зрозумілі слова Ткачука.

Також один із активістів звинуватив депутата від БПП Юрія Мойсеєва за корупційну діяльність і заявив, що той незаконно ”купив” голоси жителів Мальованки.

“Після того як він взяв в оренду” Малятко”, він вигнав інвалідів і став головою організації. Настільки можна бути цинічним!”

Якийсь невідомий, прикриваючи обличчя капюшоном, підійшов до депутатських крісел та простяг руку Владиславу Пучичу, ніби для привітання. Нічого не підозрюючий депутат відповів на миролюбивий жест, однак несподівано в його руці опинився гумовий фалоімітатор.

Пучич не став здіймати скандал, навіть посміявся над “оригінальним” подарунком, проте  надіслав сигнал “SOS” головуючому на зібранні Сергію Сухомлину.

Міський голова дав команду співробітникам муніципальної інспекції випровадити з зали активістів, що на той час вже добряче розпалилися. Активісти вчинили опір. На підмогу муніципалам прийшла поліція, і вже тоді почалася справжня бійка.

Згодом в роботі сесії оголосили перерву. Далі буде…

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський депутат Влад Пучич отримав в подарунок гумовий фалоімітатор"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*