Житомирські СБУшники викрили незаконні оборудки держінспектора митного контролю

Під процесуальним керівництвом прокуратури області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням свого службового становища.

Наразі, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Як повідомляють у прокуратурі Житомирської області, головний спеціаліст відділу екологічного контролю (нагляду) на митній території Державної екологічної інспекції Житомирської області, використовуючи службове становище, вимагав та одержав від представника приватного товариства неправомірну вигоду на загальну суму 4 тис грн.

Встановлено, що, державний інспектор насправді не оглядав саму продукцію, призначену для експорту,як передбачено вимогами чинного законодавства, а приймав рішення про проведення контролю на підставі сканованих документів підприємства-експортера, які одержував у форматі електронних повідомлень.

Викрито незаконні оборудки співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки в області.

Досудове розслідування проводить Головне управління Нацполіції в області.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські СБУшники викрили незаконні оборудки держінспектора митного контролю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*