Житомиряни проти вакцинації: батьки штурмують міську раду (фото, відео)

4 березня під стінами Житомирської міської ради відбулася акція протесту батьків. Вони вимагають ліквідації безпрецедентного рішення чиновників про недопущення дітей, у яких немає щеплень, до освітніх закладів.

Вкрай обурені батьки готові за будь яку ціну вирішити проблему, адже в місті вже відомі непоодинокі випадки, коли дітей дійсно не пускали до класів, та ще й погрожували поліцією. Активісти налаштовані вирішити це питання.

Нагадаємо, що 1 березня батьки, незадоволені рішенням місцевих чиновників, прийшли до міськради «шукати правду».

Поспілкуватися їм вдалося лише начальником управління охорони здоров’я Марією Місюровою та директором департаменту освіти Валентином Арендарчуком.

«На жаль ця зустріч не принесла нам бажаного результату, — говорить одна з матусь. — Ми тільки почули, що влада і надалі збирається підтримувати заборону. Тому сьогодні ми хочемо звернутися до тих, хто головує комісією з питань техногенної катастрофи, до міського голови Сергія Сухомлина та його заступника Сергія Кондратюка. Ми хочемо нагадати, що таке відношення до житомирян призводить до міграційних настроїв серед містян».

Батьки принесли до міської ради шкільний одяг, який, за їхніми словами, дітям може вже не знадобитися.

Далі події розвивалися вже в стінах міської ради, де батькам врешті вдалося зустрітися з міським головою.

Gepostet von Times.Zt am Montag, 4. März 2019

Акція, яка відбувається сьогодні в Житомирі, одночасно проходить в Луцьку і в Одесі, де батьки зіткнулись з таким самим свавіллям чиновників. На підтримку житомирський батьків виступив народний депутат Юрій Дерев’янко.

2 коментарів до "Житомиряни проти вакцинації: батьки штурмують міську раду (фото, відео)"

  1. Ми не штурмували!!! Це важливо!

  2. Ми не штурмували! Ми не проти вакцинації, і неодноразово наголошували!! Ми проти примусової вакцинації, дискримінації в частині недопущення дітей на навчання!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*