Житомирщину відвідав перший заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін (ФОТО-ВІДЕО)

Учора, 15 липня, в рамках робочого візиту до Житомирської області перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін і директор департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС України Анатолій Смик оглянули умови лікування та реабілітації поранених поліцейських і нацгвардійців. 

У ході зустрічі відомчими нагородами відзначено правоохоронців і військовослужбовців, які знаходяться нині на лікуванні, а також медичний персонал закладу.

«Під час лікування поранених ми не розділяємо чи це боєць Міністерства оборони, чи Нацгвардії, чи поліції, чи рятувальник. Для нас усі рівні, усі вони наші герої, які мають бути оточені максимальною увагою і пошаною з боку суспільства», – зазначив Євгеній Єнін.

Нині лікування і реабілітацію у відділеннях медзакладу проходять двоє поліцейських і шестеро бійців Національної гвардії. 

«Лікування дуже добре, персонал дуже добрий, все безкоштовно, всі ліки повністю є», – ділиться враженнями про лікування військовий на реабілітації, Олександр.

Усі вони отримали поранення під час виконання бойових завдань в умовах воєнної небезпеки як на сході України, так і безпосередньо на Житомирщині.

«На сьогоднішній день знаходиться 57 пацієнтівДо кінця року відкриємо 3 заклади з більш новітнім підходом, для пацієнтів саме поранених з верхніми та нижніми кінцівками і травмованих ЦНС», – анонсує директор охорони здоров’я та реабілітації МВС України. 

Медичний персонал, який безпосередньо працює з нашими пораненими героями, також отримав відзнаки та Подяки від МВС України.

Ярослав Хоркінс 

Нагадаємо, тобі бавовна – ЗСУ форма: житомирянки про проєкт «BAVOVNA», пошиття одягу для військових і волонтерську діяльність (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщину відвідав перший заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*