Житомирщина отримає ще 7 тисяч доз вакцини КПК

Невдовзі 390 тисяч доз вакцини будуть доставлені в медичні заклади по регіонам. Нову партію вакцин має отримати і Житомирщина. У Міністерстві охорони здоров’я України вже підписали накази щодо розподілу вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи.


За повідомленням управління охорони здоров’я ОДА, Житомирська область очікує на 7 тисяч доз вакцини для профілактики кору, паротиту та краснухи. Минулого місяця область вже отримувала 21 тисячу 434 дози вакцини КПК.

Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський інформує, що Житомирщина повністю забезпечена вакцинами для профілактики кору, паротиту та краснухи для щеплення дітей згідно із календарем щеплень.

Вакциною КПК дітей щеплюють у віці 12 місяців та ревакцинують у 6 років. МОЗ України наголошує, що лише наявність двох доз вакцини створює захист від захворювання.

Дорослим людям для впевненості у власному захисті медики радять здати аналіз на виявлення антитіл, а батькам рекомендують щеплювати дітей за віком згідно національного календаря щеплень.

Нагадаємо, що від сьогодні рішенням Житомирської міської ради дітям, у які не мають щеплень КПК, заборонено відвідували заняття у дитячих садочках та школах.

Разом з тим, багато батьків не погоджуються з таким рішенням і вважають його антиконституційним та готові позиватися до суду.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирщина отримає ще 7 тисяч доз вакцини КПК"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*