Житомирських школярів запрошують на безкоштовні уроки плавання

У Житомирі продовжується набір груп для безкоштовного навчання плаванню дітей 2-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста в рамках програми «Уроки плавання». Про це інформує відділ з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.


Даний проект триває у Житомирі вже четвертий рік поспіль за фінансування з міського бюджету. Він проводиться з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей міста та навчанню безпечного поводження дітей на воді. Учні 2-5 класів навчальних закладів міста отримують можливість впродовж двох місяців безкоштовно займатися плаванням у супроводі професійних тренерів на базі басейнів міста.  Організатором проекту виступає управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Загалом на сьогодні навчання пройшло вже більше 1200 дітей.

Упродовж березня-травня 2019 року заняття проходитимуть з понеділка по п’ятницю з 14.00 до 16.00.

Аби взяти участь у проекті, батькам, батьківським комітетам та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів необхідно:

  • Сформувати групу бажаючих з учнів 2-5 класів;
  • Повідомити керівництво Вашого навчального закладу (в разі, якщо це ініціатива батьківського комітету);
  • Врахувати, що від школи може бути делегована лише одна група дітей у кількості 15-20 осіб;
  • Звернутися зі сформованим списком до відділу фізичної культури та спорту Житомирської міської ради (майдан С.П. Корольова, 4/2, каб. № 106, І поверх).

За довідками звертайтеся до управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради за тел. 42-01-71 або 48-12-13

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирських школярів запрошують на безкоштовні уроки плавання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*