Житомирська дитяча спортшкола “Полісся” починає новий сезон з 15 серпня

Про це сьогодні, 23 липня, розповіла заступниця голови Житомирської міської ради Марія Місюрова.

“Зараз у нас на полі готуються групи для виступів на чемпіонаті України. В цьому році ми вийшли у вищу лігу й будемо представлені чотирма віковими групами від 14 до 17 років. Всього у нашій групі 10 команд. Уже з 15 серпня набиратимуть дітей 2014 року народження та добиратимуть у групи старші за віком. У нас є одна дівоча група, проте збираємось набрати ще одну з гравцями 2008 та 2010 року народження. Ми перші в області, хто вже набрали повноцінну групу дівчат (22 гравці 2006-2008 р. н.). Ажіотаж дуже великий, батьки практично щодня дзвонять й хочуть записати своїх доньок на заняття”, – розповів Володимир Дорошенко. 

 

Два роки тому СДЮСШОР почали тісно співпрацювати зі школою №17, вихованцем якої був новий директор. Спортшкола “Полісся” відкрила там спеціалізований клас. Діти 5-9 класів мають особливий розклад і тренуються на базі “Спартак Арена” зранку та ввечері. 

На це також було закладено фінансування з міськбюджету.

“Карантин справді продовжено до кінця літа, проте він адаптивний. Житомирщина входить в зону там, де можливе ослаблення карантинних заходів. У школі проводиться тренування на свіжому повітрі невеликих груп людей практично без глядачів. Перевірку у сімейних лікарів проходять всі тренера, також щодня відбувається скринінг режим  всіх вихованців тренерів”, – пояснив директор Володимир Дорошенко. 

Марія Місюрова зазначила, що інші заклади позашкільної освіти, зокрема музичні школи та інші гуртки працюватимуть з 1 вересня, якщо дозволить МОЗ

“Школа й роздягальні закриті, всі діти переодягаються на трибунах, тому що мед протокол ніхто не відміняв”. – сказав Володимир Дорошенко.

“Карантин не може добре позначитись на спортивній підготовці. Діти за 3 місяці вже засиділись вдома й не знали чим зайнятись. Добре, що зараз дали дозвіл на тренування, навіть якщо й не в тому обйомі, бо ми вже скучили. Ми активно готуємось до участі у вищій лізі. Ми втратили чимало часу, а восени вже стартуємо, тому ми будемо в досить навантаженому темпі працювати. Всі команди в однакових умовах, тому старатимемось, щоб карантин не вплинув на результати перемог у новому сезоні”. – розповів тренер футбольної школи з 22-річним стажем Сергій Завалко.  

УВАГА! В Житомирі працюють  фіктивні дитячі спортшколи під виглядом комунальної “Полісся” й збирають гроші.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська дитяча спортшкола “Полісся” починає новий сезон з 15 серпня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*