У Житомирській ОДА спростували інформацію про приїзд президента Зеленського

Упродовж кількох днів Житомирщиною ширилась інформація щодо приїзду Володимира Зеленського до обласного центру. Місцеві ЗМІ, посилаючись на “перевірені” джерела, обіцяли приїзд гаранта вже цієї п`ятниці.

Сьогодні, 23 липня, у прес-центрі облдержадміністрації офіційно спростували інформацію про приїзд глави держави. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав прес-секретар голови ОДА Юрій Мельник. 

“Упродовж двох днів поширюється інфа про приїзддо Житомирщини Президента України Володимира Зеленського. Частина житомирських видань всерйоз сприйняли це і поширили клікбейтну статтю, без жодного пояснення та офіційного коментаря.

Тому, після багатьох дзвінків відповідаю — візит Президента України на завтра не планується!”, – йдеться в тексті допису.

Відзначимо, що переважна кількість містян у коментарях публікації почали іронізувати, мовляв, треба було почекати з офіційним спростуванням інфи щодо приїзду глави держави, адже завдяки “фейку” на вулицях Житомира та у прилеглих населених пунктах “активізувалися” комунальники: прибирали вулиці, “латали” ями на дорогах.

Нагадаємо, як Зеленський принизив себе, щоб взяли живцем терориста, якого мали застрелити? 


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській ОДА спростували інформацію про приїзд президента Зеленського"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*