HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирській СДЮСШОР “Полісся” новий директор, бо попередній “не влаштовув”

DSC 0347 777x437 - У Житомирській СДЮСШОР “Полісся” новий директор, бо попередній “не влаштовув”

З 16 липня новим директором спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву  призначено Володимира Дорошенка. До цього теперішній 35-річний директор працював виконуючим обов’язки директора з січня 2020 року.

 

“Він не тільки навчався в цій школі в дитинстві, а й згодом працював заступником директора. Тому цей досвід допомагатиме йому в подальшому прийнятті управлінських рішень. Зараз у школі працює 20 тренерів. СДЮСШОР повністю фінансується за рахунок міського бюджету, має прекрасну матеріально-технічну базу й постійно оновлюється”, – розповіла заступниця голови Житомирської міської ради Марія Місюрова. 

 

DSC 0342 1024x683 - У Житомирській СДЮСШОР “Полісся” новий директор, бо попередній “не влаштовув”

Володимир Дорошенко також поділився своєю історією досягнень у футболі: “З семи років навчався в цій школі, потім працював тут тренером, інструктором, методистом та заступником директора. Також я є заступником голови обласної асоціації футболу та діючим арбітром української прем’єр ліги. Маю 150 матчів на професійному рівні як арбітр”.

“Ми дуже задоволені, що новим директором нам призначили Володимира Андрійовича. Ми його дуже добре знаємо і надіємось, що школа підніматиметься на вищий рівень. Попередній директор Валерій Шевчук, який працював на цій посаді з січня 2019 року, нас не влаштовував. Він прийшов до нас з бізнесу і його тільки це й цікавило, а не футбол. А ми всі прийшли працювати сюди заради дітей та спорту. Результатів його роботи я не бачила, та й на роботі його практично не було видно. Він приходив, коли в нас розпочиналась обідня перерва з 13 години на півгодини та в кінці робочого дня”, – поділилась завідувачка спортивної споруди Наталія Бондар.

 

DSC 0358 1024x683 - У Житомирській СДЮСШОР “Полісся” новий директор, бо попередній “не влаштовув”

Нагадуємо, що Житомирська дитяча спортшкола “Полісся” починає новий сезон з 15 серпня.

Читайте також: В Житомирі працюють фіктивні дитячі спортшколи під виглядом комунальної “Полісся” й збирають гроші.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській СДЮСШОР “Полісся” новий директор, бо попередній “не влаштовув”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*