Житомирська міськрада купить для хворих на ковід 50 доз “Актерми” більше як за 500 тис грн

Відповідне рішення сьогодні, 17 березня, попри значні технічні складнощі, підтримали депутати Житомирської  міськради під час позачергового засідання сесії. 

“Для наших лікарень потрібен препарат, його діюча речовина “Тоцилізумаб”, а комерційна назва “Актерма”. Для кожного пацієнта доза індивідуальна, для когось потрібна одна, а для когось і дві. Він вводиться внутрішньовенно”, – пояснила депутатка Лариса Павлусенко, яка має медичну освіту.  

Планують закупити 50 доз медичного препарату загальною вартістю 510 тис грн.

Зауважимо, що дія медичного препарату “Актерма” (Тоцилізумаб) спрямована на людські розчинні та мембранні рецептори інтерлейкіну-6 (ІЛ-6) з підкласу імуноглобулінів G1 (IgG1). “Актерму” також використовують при лікуванні ковід хворих замість препарату “Хлоргексидин”.

Нагадуємо, що у Житомирській міськраді позачергова сесія онлайн розпочалась із значних технічних неполадок, а деякі депутати транслювали навіть з лікарні та салону машини.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міськрада купить для хворих на ковід 50 доз “Актерми” більше як за 500 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*