У Житомирі приватна клініка заявила про припинення декларацій з сімейними лікарями, директор надав пояснення

У приватному медичному закладі “Медібор” пояснили, з якої причини пацієнтам повідомили про припинення декларацій з сімейними лікарями.

Вказану інформацію керівник закладу розповів журналістам ЖитомирІнфо у середу, 17 березня.

За його словами, НСЗУ мають ряд певних вимог, яким “Медібор” відповідає та має повноцінну можливість надавати високоякісні послуги. При умові, що співоплата по пакету «Первинна медична допомога» діятиме, то ці послуги готові надавати й у подальшому, адже вона гарантує безкоштовну допомогу. Офіційно співоплати не існує.

“Ми спробували попрацювати з НСЗУ, вони платять регулярно згідно з договорами, але наша клініка концентрується на високому сервісі і високій якості надання послуг і не можуть послуги різної якості коштувати однаково. Було відпрацьовано повний календарний рік, підведено підсумки і ми чітко усвідомили, що або ми задешево будемо тримати своїх високоякісних фахівців, або отримувати співоплату від пацієнтів за надані послуги, але на сьогоднішній день це вважається порушенням законодавства”, – зазначив директор.

Також Борщевський зазначив, що лікарі “Медібору” уклали понад дві тисячі декларацій, і, при цьому, у кожного з медиків було не більше чотирьох сотень пацієнтів.

«На сьогоднішній день оплата, яку надає НСЗУ, не взмозі покрити ту якість послуг, яку клініка надає по пакету «Первинної медичної допомоги». Ми готові забезпечувати наших пацієнтів якісними послугами,але виключно на платній основі. Для зручності маємо на вибір кілька комплексних програм.», – повідомив керівник.

Нагадаємо, що держава припиняє фінансування пацієнтів, які не підписали декларацію

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі приватна клініка заявила про припинення декларацій з сімейними лікарями, директор надав пояснення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*