Витрати бюджету Житомирської ОТГ у 2021 році зросли на 2,2 млн грн через індустріальний парк

Сьогодні, 17 березня, депутати Житомирської міськради під час засідання позачергової сесії проголосували за виділення 2,2 млн грн на проєкт комунікацій по індустріальному парку.

 “Це співфінансування з державним бюджетом в розмірі 10%. Є нагальна потреба проголосувати, тому що завтра Мінрегіон (ред. Державний фонд регіонального розвитку) затверджує цю програму, і там потрібно закласти співфінансування з місцевих бюджетів. Житомирська (ред.) область вчора сесію проводила саме по цьому питанню”, – пояснив голова житомирської міської ради Сергій Сухомлин.

Індустріальний парк – це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Його збираються побудувати  на Київському шосе для зацікавлення інвесторів та бізнесу, й завести туди всі мережі: електроенергію, газ, воду, каналізацію.

Зауважимо, що індустріальним парком Житомиру “погрожують” ще з 2016 року. У виборі керуючої компанії індустріального парку за підсумками конкурсу була затверджена компанія «Житомир-Схід». Саме їй була передана в оренду територія у розмірі 24,7 га. За підсумками територія індустріального парку «Житомир-Схід» може збільшитися до 100-120 га.

Нагадуємо, що Житомирська міськрада купить для хворих на ковід 50 доз “Актерми” більше як за 500 тис грн.

 У Житомирській міськраді позачергова сесія онлайн розпочалась із значних технічних неполадок, а деякі депутати транслювали навіть з лікарні та салону машини

Будьте першим, хто прокоментував "Витрати бюджету Житомирської ОТГ у 2021 році зросли на 2,2 млн грн через індустріальний парк"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*