Сьогодні, 20 березня о 18:30 в Житомирській обласній філармонії відбудеться відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера.
На честь народження великого піаніста Святослава Ріхтера, в Житомирській обласній філармонії відбувається Фестиваль майстрів мистецтв – незабутня подія, що розпочнеться 20 березня.
У перший день фестивалю на вас чекає дивовижний концерт Камерного складу академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії. Головний диригент, народний артист України, лауреат обласної мистецької премії імені С. Крушельницької – Мирослав Кріль.
Спеціальним гостем концерту стане Ігор Рябов (фортепіано), який привезе з собою свою власну майстерність та відчуття музичної гармонії.
У програмі концерту – безсмертні твори Фредеріка Шопена, Концерт для фортепіано з оркестром №2.
Не пропустіть найочікуванішу подію музичного життя Житомирщини! Приходьте на Фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера та занурюйтеся у світ неперевершеної класики!
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_11-07-23-724x1024.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська обласна філармонія запрошує на відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера (ВІДЕО)"