Житомирська обласна філармонія  запрошує на відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера (ВІДЕО)

Житомирська обласна філармонія запрошує на відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера

Сьогодні,  20 березня о 18:30 в Житомирській обласній філармонії  відбудеться відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера.

На честь народження великого піаніста Святослава Ріхтера, в Житомирській обласній філармонії відбувається Фестиваль майстрів мистецтв – незабутня подія, що розпочнеться 20 березня. 

У перший день фестивалю на вас чекає дивовижний концерт Камерного складу академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії. Головний диригент, народний артист України, лауреат обласної мистецької премії імені С. Крушельницької – Мирослав Кріль. 

Спеціальним гостем концерту стане Ігор Рябов (фортепіано), який привезе з собою свою власну майстерність та відчуття музичної гармонії. 

У програмі концерту – безсмертні твори Фредеріка Шопена, Концерт для фортепіано з оркестром №2. 

Не пропустіть найочікуванішу подію музичного життя Житомирщини! Приходьте на Фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера та занурюйтеся у світ неперевершеної класики!

Придбати квитки

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська обласна філармонія  запрошує на відкриття Фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*