Цього року Житомирська ОДА планує закупити 28 шкільних автобусів

Для підвезення учнів та вчителів до шкіл області Житомирська ОДА цього року планує придбати 28 нових шкільних автобусів. Наразі оголошено тендер на їх закупівлю.

За словами начальника управління освіти і науки ОДА Лариси Шевчук, загальна очікувана вартість закупівлі складає 54,6 млн грн.  Це сумарні кошти державної субвенції та місцевих бюджетів.

«За ці кошти плануємо закупити 28 спеціалізованих для перевезення школярів автобусів. Відповідно до умов відкритих торгів учасники можуть подати свої пропозиції до 4 травня 2019 року. Початок аукціону запланований на 10 червня. Після цього буде визначено переможця, з яким укладемо договір на поставку транспорту», – зазначила Лариса Шевчук.

Загалом за останні три роки для комфортного проїзду учнів та вчителів до опорних закладів та закладів вищих ступенів облдержадміністрація придбала 54 шкільні автобуси.

Лише у минулому 2018 році, за інформацією управління освіти і науки ОДА, на умовах співфінансування придбали та передали 20 автобусів, ще 3 закупили за кошти місцевих бюджетів.

Загалом наразі парк шкільних автобусів на Житомирщині складає 276 одиниць. Щодня на Житомирщині підвозять 14,5 тисяч дітей до 369 навчальних закладів із 1010 населених пунктів.

Нагадаємо також, що Житомирська ОДА компенсує витрати на встановлення приватних СЕС.

Будьте першим, хто прокоментував "Цього року Житомирська ОДА планує закупити 28 шкільних автобусів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*