Житомирська політехніка починає підготовку фахівців зі спеціальності «Право»

Факультет публічного управління та права Державного університету «Житомирська політехніка» невпинно розвивається та наразі запрошує цілеспрямованих, енергійних, відповідальних абітурієнтів із нестандартним мисленням.

Якщо Ти готовий крокувати в ногу з сучасними інтеграційними процесами, бачиш перспективи входження України в європейський простір та відчуваєш потребу в гармонізації українського законодавства до європейського, тоді тобі до нас!

Комплексний підхід до навчального процесу забезпечує високу конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці й належні стартові умови для професійного кар’єрного зростання!

Спеціальність «Право» в ДУ «ЖИТОМИРСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» це:

1. МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ОСВІТУ ЗА ВСІМА ОСВІТНІМИ РІВНЯМИ. Юридична освіта в Державному університеті «Житомирська політехніка» націлена на підготовку фахівців із права за всіма освітніми ступенями, такими як: «бакалавр», «магістр», а також на базі «молодшого спеціаліста», які здатні на високому професійному рівні застосовувати на практиці здобуті юридичні й загальнонаукові знання.

2. КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ. Навчальний процес за освітніми програмами забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад. У складі кафедри права та правоохоронної діяльності викладачі,, які спеціалізуються на всіх галузях права – ЦИВІЛЬНОГО, ГОСПОДАРСЬКОГО, КРИМІНАЛЬНОГО, АДМІНІСТРАТИВНОГО, ТРУДОВОГО, КОНСТИТУЦІЙНОГО, МІЖНАРОДНОГО, ЗЕМЕЛЬНОГО тощо, з досвідом практичної роботи в юридичній сфері. До навчального процесу залучаються спеціалісти з органів державної влади та корпоративного сектору, провідні фахівці-юристи з практики.

3. КРЕАТИВНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ В СУЧАСНИХ АУДИТОРІЯХ. Використовуються сучасні технології навчання, зокрема: проблемні лекції з відео-супроводом; перегляд навчальних фільмів з коментарем викладача; розв’язання ситуаційних вправ (кейс-стаді) (у тому числі й з використанням комп’ютерних програм); ділові ігри; відео-тренінги з низки юридичних дисциплін; навчально-ознайомлювальні екскурсії та виїзні практичні заняття у судах, органах державної влади та місцевого самоврядування; тестування для оцінювання рівня професійних умінь і навичок.

Заняття проводяться в аудиторіях, які обладнані сучасними технічними засобами навчання: мультимедійними проекторами та дошками, спеціалізованими екранами для відображення інформації, потужними звуковими системами. Навчальні матеріали з усіх навчальних дисциплін (курси лекцій, завдання для практичних і лабораторних робіт, завдання для самостійної роботи, засоби тестування тощо) розміщені на Освітньому порталі Житомирської політехніки, доступ до ресурсів якого можливий як з внутрішньої мережі університету, так і ззовні через мережу Інтернет.

4. ЕФЕКТИВНА ПРАКТИКА ТА ЄДИНИЙ В ОБЛАСТІ СТРІЛЕЦЬКИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ ТИР

В університеті обладнано нову лабораторію різних видів експертиз, а також облаштовано сучасний тир. У стрілецькому тирі Житомирської політехніки можна стріляти з пістолетів, автоматів і кулеметів, снайперських гвинтівок, травматичної зброї, будь-якої пневматики, лазерних імітаторів зброї. Наразі використовується 4 види зброї: Пістолет Макарова PM модель AAKC CD 440AZB, Пістолет CMO30 модель Glock, Штурмова гвинтівка PHANTOM Extremis Mark l, Автомат AKS ELS-74 MN.

Ти матимеш нагоду пройти практику й стажування у судових і державних органах влади, органах місцевого самоврядування, юридичних підрозділах та відділах кадрів підприємств, установ, організацій різних форм власності; ознайомитися з лекціями провідних професорів вищих навчальних закладів світу, керівників правоохоронних органів, урядових та неурядових організацій, а також взяти участь у низці міжнародних конференцій та літніх школах країн Європи.

5. МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вагоме значення Житомирська політехніка приділяє міжнародній сертифікації та створенню можливостей міжнародного стажування та працевлаштування. Наразі заключено договори про співробітництво з понад 20 закордонними навчальними закладами: Університет «Думлупінар» м. Кютахья (Туреччина), Гентський університет (Бельгія), Кокшетауський державний університет ім. Ш Уліханова (Казахстан), Полоцький державний університет (Білорусь), Барановичський державний університет (Білорусь), Городненський державний університет ім. Янки Купали (Білорусь), Жешовський університет (Польща), Таджикський державний університет права, бізнесу і політики (Таджикистан) та ін.

Долучайся до нашої високопрофесійної команди талановитих фахівців, які змінюють майбутнє НАШОЇ країни на краще!

Детальна інформація про курс навчання на сайті: https://vstup.ztu.edu.ua/bakalavr/081-pravo/

📝

Заповнюйте анкету тут: https://forms.gle/KR38WHBFCbjUznY5A

м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, 3 поверх, кабінет: 333

Тел: (0412) 24-37-89, (063) 367-13-78)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська політехніка починає підготовку фахівців зі спеціальності «Право»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*