Змінено дату обмеження руху по вулиці Параджанова у Житомирі

Обмеження руху транспорту по вулиці Параджанова у Житомирі переносять на 28 травня. Таке рішення, прийняте вчора, 23 травня, обумовлене прогнозованими на вихідних несприятливими для укладання асфальту погодними умовами.

В управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА повідомляють, що 28 травня з 5 години ранку фахівці підрядної організації ВАТ «АКЕЛІК ГРУП» почнуть проводити підготовчі роботи та укладатимуть на дорозі вирівнюючий шар асфальтобетону на ділянці протяжністю 600 метрів від Заводу металевих конструкцій до залізничного переїзду.

На сьогодні підрядник вже встановив бордюри та зробив відсип тротуарів.

До уваги жителів Житомира та гостей міста! Управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА звертається до усіх та просить із розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Нагадаємо, що загальна вартість проекту капітального ремонту вулиці Параджанова складає 28,5 млн грн. Ремонтні роботи, що проводитимуться на ділянці дороги довжиною 1,4 км, мають завершити вже до 1 червня поточного року.

Звертаємо увагу, що попередньо обмеження руху по даній вулиці передбачалося на вихідних 25 та 26 травня. Отож, з огляду на зміни, у суботу та неділю рух по Параджанова буде вільним.

Зауважимо також, що разом з Параджанова в Житомирі здійснити капітальний та поточний ремонт доріг планують на 62 вулицях міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Змінено дату обмеження руху по вулиці Параджанова у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*