Житомирська прокуратура розслідує закупівлю медобладнання для боротьби із сovid-19 за завищеною ціною

Представниками Житомирської обласної прокуратури було виявлено  факт розтрати службовими особами одного з медичних закладів регіону бюджетних коштів у великих розмірах. Наразі слідство вказаної справи триває у рамках кримінального провадження.

Попередньо слідчим вдалося встановити, що працівники районних медичних установ у серпні цього року уклали угоди щодо закупівлі за бюджетні кошти цифрової рентген-діагностичної системи, вартість якої більша за 4,7 мільйона гривень.

Також було з`ясовано, що іншими медичними закладами у того ж самого постачальника було здійснено закупівлю такого ж обладнання на загальну суму на понад 450 тисяч гривень нижче.

Факти правопорушення на момент закупівлі медобладнання, потрібного для виконання заходів, що спрямовані на запобігання виникненню і розповсюдженню  коронавірусу, були виявлені під час здійснення моніторингу публічних закупівель Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ регіону.

Наразі триває досудове розслідування.

Нагадуємо, що на Житомирщині керівник комунального підприємства обіцяв “допомогти із паперами” за певну винагороду.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська прокуратура розслідує закупівлю медобладнання для боротьби із сovid-19 за завищеною ціною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*