Житомирська приватна школа «Всесвіт» святкує своє 25-річчя

Сьогодні, 20 листопада, відбувся круглий стіл «Приватна школа: досвід та перспективи» присвячений 25-річчю загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт». 

Загальноосвітня україно-італійська школа «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів заснована у Житомирі 1994 році Софією Окунєвою та італійським священиком Доном Джузеппе Досетті. Це приватна міська школа, яка ставить собі на меті виховання дітей на християнських цінностях, інклюзивну освіту та вивчення італійської мови та культури.

Дон Джузеппе Доссетті зазначає, що при створенні школи «Всесвіт» головним завданням було створити інклюзивну освіту, і їм це вдалося: 

«Для нас було важливим, щоб в школі, крім звичайної програми, була також наука італійською мовою. І це запрацювало, дуже добре запрацювало. Багато хто з випускників школи знайшов не тільки роботу в Італії, а чоловіка або жінку».

Директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук пишається, що в Житомирі є можливість здобувати таку інклюзивну освіту:

«Міська влада на декілька років випередила державу, і почала фінансувати наші приватні школи з міського бюджету. Мета одна — наші діти повинні бути успішними і щасливими, щоб вони знайшли свій правильний шлях, і в цьому ми їм повинні допомогти гарною освітою».

З нагоди 25-річчя загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт» міський голова Сергій Сухомлин вручив подяку співзасновникові Дону Джузеппе Доссетті, нагородив відзнакою за «Заслуги перед містом» засновницю школи Софію Окунєву та директора школи Марію Левченко.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська приватна школа «Всесвіт» святкує своє 25-річчя"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*