Житомирська влада хоче купити 49 тролейбусів та побудувати нову лінію за 12 мільйонів євро кредиту від ЄБРР

Влада Житомира хоче взяти кредит у 12 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. Кошти планують використати на закупівлю 49 тролейбусів з запасними частинами, діагностичним обладнанням та миючим комплексом. Окрім закупівлі тролейбусів чиновники планують будівництво нової тролейбусної лінії протяжністю 4,5 км.

Відповідний висновок виконавчий комітет погодив 10 жовтня під час позачергового засідання.

«З придбаних тролейбусів 30 використають для покриття недостачі рухомого складу електротранспорту, 19 – для заміни та списання старого рухомого складу. Нові тролейбуси будуть мати низькопідлоговий кузов, економну компактну безконтактну систему управління на напівпровідникових приладах з мікропроцесорним управлінням, пневматичну підвіску з електронним управлінням, систему ABS, електронну інформаційну систему, систему створення мікроклімату в кабіні водія і пасажирському салоні. Вони будуть відповідати діючим нормам щодо безпеки, економічності та комфортності», — повідомили у прес-службі міської ради.

Загальна інвестиційна вартість проекту становить 12 мільйонів євро. Проект планують реалізувати за 18 місяців.

Представники ЄБРР зауважили, що дана угода передбачає строки погашення кредиту до 13 років включно з трирічною відстрочкою погашення основної суми.

Фото: мережа Інтернет.


Нагадуємо:

Євгеній Демчик очолив Житомирське ТТУ

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська влада хоче купити 49 тролейбусів та побудувати нову лінію за 12 мільйонів євро кредиту від ЄБРР"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*