Житомирські медики отримали ще близько 5 млн гривень на боротьбу з COVID-19

1790286 blizko 47 mln grn otrimav zhitomirskiy oblasniy tsentr ekstrenoyi medichnoyi dopomogi za likuvannya patsientiv iz covid 19 665x437 - Житомирські медики отримали ще близько 5 млн гривень на боротьбу з COVID-19

Згідно програми “Екстреної меддопомоги пацієнтам із підозрою або підтвердженим захворюванням коронавірусною інфекцією” Житомирський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 4 683 001 гривень.

Вказана сума була отримана за квітень місяць з розрахунку 12 163 гривень 64 копійки за одного інфікованого коронавірусом пацієнта, – повідомили у прес-центрі Національної служби здоров`я України.

Зазначається також, що пропозиції на укладання договорів про співпрацю та участь у програмі “Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19” надіслали 13 медичних закладів Житомирської області.

Згідно вказаного проекту прийняти участь в програмі та укласти договори за вказаним проектом мають змогу лише ті медзаклади, які зазначені у списку тих, що призначені та відповідають усім вимогам для госпіталізації та лікування інфікованих коронавірусною хворобою.

Зазначається також, що з початку поширення пандемії та існування програми, договори на участь вдалося підписати вже дев`ятьом лікарням Житомирської області.

Нагадаємо, у Житомирському лабораторному центрі черги на ПРЛ-тести немаєБудьте першим, хто прокоментував "Житомирські медики отримали ще близько 5 млн гривень на боротьбу з COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*